Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
MAXIM-ZDR® z.s. Menu

Magazín

Pozvání

2. 6. 2014

Dobrý den,

jsem ráda, že jste zavítali na naše webové stránky a chci vás pozvat na III. mezinárodní konferenci s názvem „Terapie z rukou odborníků znamená luxus pro všechny smysly“ – 15. – 16. 10. 2014, kterou pořádá Masarykova univerzita v Brně ve spolupráci s Asociací konceptu Snoezelen ČR.

Klokan

27. 5. 2014

Maxi je ve vertikalizační pomůcce – klokanovi spokojený a raduje se z pohybu. Kromě klokana má ještě bederní pás.
Prohlédněte si ukázku: video (MP4)

 

Osobní návštěva v kreativní dílně

26. 5. 2014

Milí návštěvníci našich webových stránek,
Dovolte mi, abych se s vámi podělil o milý a zajímavý zážitek z minulého týdne. Paní S. z Rakouska se s námi v minulém týdnu domlouvala na schůzce, aby mohla navštívit kreativní dílnu MAXIM-ZDR.CZ® a vyzkoušet se svým hendikepovaným synem naše výrobky přímo u nás.

Nové výrobky na našich stránkách

21. 5. 2014

Přejeme krásné ráno do nového týdne.

Potřebujete poradit s objednávkou ...

19. 5. 2014

Dobrý den vážení zákazníci,
potřebujete-li si objednat na našem e-shopu www.maxim-zdr.cz a nejste si jistí, jaké zboží vybrat dle množství variant, způsobu použití, prosím volejte nebo pište. Prokonzultuji s Vámi materiály, rozměry a také ceny. Můžeme Vám vyrobit pomůcku dle Vaší individuální zakázky.
Těším se na spolupráci.
Jitka Zárubová,
tel. 777 633 818, e-mail: ucetni@bazalsnuz­.cz.

Aktivity BAZALSNUZ® a další spolupráce

19. 5. 2014

Dobrý den,

v souvislosti se spuštěním nových webových stránek MAXIM-ZDR.CZ® (www.maxim-zdr.cz) vnímám potřebu připomenout další aktivity společnosti BAZALSNUZ® a také ASNOEZ®.

Pozvání

19. 5. 2014

Mnozí z vás tuto informaci jistě vědí, neboť jste ji již stihli zaznamenat, ostatní z vás, příznivce Snoezelen konceptu, tato zpráva jistě potěší.
Ve dnech 15. – 16. 10. 2014 proběhne v Brně, v kinosále Scala konference s názvem Terapie z rukou odborníků znamená luxus pro všechny smysly.

Postřehy z Rakouska

12. 5. 2014

Jsem ráda, že se mohu s vámi podělit o své postřehy z prostředí výstavy v rakouském Welsu.

Výstava v rakouském Welsu – příjemné setkání a úspěšná prezentace

12. 5. 2014

Výstava v Rakousku byla zcela jistě úspěšná. Jako jediná česká firma účastnící se výstavy INTEGRA – Rehabilitace, péče a terapie jsme byli středem zájmu nejen návštěvníků, ale i samotných organizátorů. 

Výstava ve Welsu - Snoezelen prostředí

12. 5. 2014

Dobrý den,
úspěšně jsme se vrátili z rakouského Welsu, kde ve dnech 7.5. – 9.5. 2014 proběhla výstava pomůcek pro osoby s postižením.

Zvýhodněná nabídka

11. 5. 2014

Vážení zákazníci, využijte cenovou nabídku k nově otevřenému webu BAZALSNUZ®. Všechny výrobky, jež se vyrábějí v kreativním ateliéru MAXIM-ZDR.CZ®, nyní získáte s 20% slevou. Jedná se o mimořádnou nabídku, nečekejte a objednávejte!…

INTEGRA výstava kompenzačních pomůcek v rakouském Welsu

9. 5. 2014

zdravíme Vás z rakouského města Wels, kde probíhá největší výstava v Rakousku týkající se rehabilitace a pomůcek pro lidi s různými formami hendikepu.