Zu der Kategorie der Produkte gehen In den Warenkorb Auf die Navigation überspringen

MAXIM-ZDR® z.s.

Menü

Anti-Dekubitus Sitzkissen mit einem Rädchen

Wählen Sie eine Variante
Produktcode
7,0201,0000
Verfügbarkeit
verfügbar

€ 14,73 (€ 12,17 ohne Mw.-St.)

Produktinfo

Anti-Dekubitus Sitzkissen mit einem Rädchen aus dem Schaumstoff wird für die Pacienten nach der Operation des Rektums und nach gynäkologischen Operationen verwendet. Dient auch als Hilfsmittel zur Lagerung des Kopfs; als Unterlage beim Sitzen in den Rollstühlen oder in den Stühlen.

mehr

Rechteck mit Ausmaß 35×35 cm. In der Mitte des Quadrats ist ein Rädchen aus dem Schaumgummi (Durchschnitt 10cm) eingenäht. Der Umfang ist mit PE – Kügelchen ausgefüllt, was der Effekt der inneren Vertiefung bewirkt. Verpackung kann aus der Textilie oder aus Sanopur sein, was vor allem für die Gesundheitsein­richtungen die beste Variante ist, weil Sanopur wasserdicht, dampfdurchlässig aber zugleich abwaschbar ist.

Äußeres Material: Sanopur (SAN) / Sanopur mit der Verpackung (SANa)
Hersteller: Maxim-ZDR
Garantierfrist: 24 Monate

PhDr.Karolína Friedlová Nositelka Bazální stimulace do ČR a SK

Kommentare

Alice Višňáková 16. 5. 2016 16:28
Zakoupeno s mnoha dalšími pomůckami od MAXIM-ZDR pro parkinsonika, velká spokojenost s kvalitou provedení/cena/fun­kčnost (u nás pouze provedení (SAN)) u této pomůcky.
Tomková 5. 8. 2016 13:24
Dobrý den, mám dotaz ohledně této pomůcky. Mám v péči 91letého parkinsonika. Na sezení na invalidním vozíku chci zakoupit tento sedák. Při sezení padá stále na jednu stranu a proto vkládám na tuto stranu další polštářek, což se často nepodaří, aby tento polštářek se spíše při dosedání neposunul pod něj. Zde na obrázku vidím jakousi volnou část vedle podsedáku. je to určeno k zavázání třeba na boční stranu a vyplnit dalším polštářkem? Bylo by pro nás nejvhodnější řešení tuto část vyplnit kuličkami a my bychom mohli na postranní část vozíku podsedák přivázat. Pak by tato pomůcka řešila ochranu sedací části a zároveň by ho při jeho třesech chránila před nárazy na boční stranu vozíku. Děkuji. Tomková
Lukáš Ligocki 8. 8. 2016 12:47
Dobrý den paní Tomková, mohla byste mě prosím kontaktovat na email lligocki@maxim-zdr.cz? Pokud by to bylo možné, rádi s Vámi problém budeme konzultovat a najdeme pro Vás ideální řešení. Lukáš Ligocki
Kommentar einfügen