Zu der Kategorie der Produkte gehen In den Warenkorb Auf die Navigation überspringen

MAXIM-ZDR® z.s.

Menü

SLEVY PRO ROK 2015

5. 5. 2015

BÝVÁ DOBRÝM NOVOROČNÍM ZVYKEM, ZAČÍNAT ROK PŘEDSEVZETÍM, JAK BÝT LEPŠÍM, HUBENĚJŠÍM, ZDRAVĚJŠÍM A TAK PODOBNĚ. TAKÉ V NAŠÍ SPOLEČNOSTI JSME SI KLADLI OTÁZKU, JAK BÝT V ROCE 2015 VSTŘÍCNĚJŠÍ, JAK OSLOVIT NEJLÉPE, KAŽDÉHO Z VÁS.

A NAŠLI JSME ZPŮSOB JAK  VÁS POTĚŠIT. HRAVÝMI, KONCEPČNÍMI, PŘITOM VYJÍMEČNÝMI SLEVAMI.

Seriál slev = 360 slev v letošním roce. Umožní  vám,  nakoupit výrobky,  o kterých jste možná do této chvíle, jen přemýšleli.  Připravte se na 360 zajímavých slev v roce 2015, každý den Vám bude nabídnuta mimořádná sleva u jednoho z výrobků KREATIVNÍHO ATELIÉRU MAXIM – ZDR.CZ. 

Věrnost se vyplatí, je název pro další typ slev, který se týká všech zákazníků, kteří nakoupili minimálně jedenkrát v loňském roce.  Jedná se o slevu 14% na výrobky Kreativ­ního ateliéru MAXIM-ZDR.CZ. O věrnostní slevu nepřijdou ani velkoodběrate­lé.  Věrnostní program platí do 31. 3. 2015. 

Podpora pečujících osob o osoby se specifickými potřebami. Tato podporující sleva ve výši 10% se vztahuje na výrobky Kreativ­ního ateliéru MAXIM-ZDR.CZ a také na vzdělávací semináře Snoezelen v teorii a praxi – základní pojetí moderního interaktivního multismyslového konceptuSeminář Snoezelen v praxi – rozšiřující pojetí moderního interaktivního multismyslového koncept. Slevu mohou uplatnit  osoby pečující o zdravotně handicapované občany, náhradní rodiče, církevní organizace a školské organizace, které vyučují ošetřovatelství, speciální pedagogiku, sociální práci a další pomáhající profese. 

Jednička bude mezi našimi klienty velmi oblíbená. Jedničky jsou zákazníci zaregistrovaní na našem e-shopu MAXIM-ZDR.CZ. Registrovaným zákazníkům náleží po celý rok 2015 1% slevy z kompletního sortimentu našeho e-shopu. Je to jediná sleva, která se může sčítat s ostatním typem slev.

Pocitová sleva – máte pocit, že by vaše sleva mohla být ještě vyšší? Volejte Jitku Zárubovou, ekonomku společnosti BAZALSNUZ, ucet­ni@bazalsnuz.cz, mobil: 774467406, můžeme si o tom promluvit. 

SLEVY SE NESČÍTAJÍ! PROTOŽE JSOU TAK VÝRAZNÉ, ŽE VÁM BUDOU STAČIT I JEDNOTLIVĚ !!!

ZDRAVÍ VÁS CELÝ KOLEKTIV SPOLEČNOCTI BAZALSNUZ SPOLEČNĚ S KREATIVNÍM ATELIÉREM MAXIM-ZDR.CZ

SLEDOVAT NÁŠ WEB V ROCE 2015 SE VÁM OPRAVDU VYPLATÍ. PŘIPRAVILI JSME SI PRO VÁS TAKOVÉ NOVINKY VE SLEVÁCH, ŽE BUDETE KOUKAT. TAK NAPŘÍKLAD  

Zufügen neuer Kommentar

Kommentare

Es wurde kein Kommentar eingefügt.