Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci

MAXIM-ZDR® z.s.

Menu

Magazín

1. 12. 2017

Poděkování

Vážení a milí zákazníci, velmi pěkně bychom Vám chtěli poděkovat za Vaši přízeň na Konferenci Bazální stimulace v Ostravě. Velice nás potěšil zájem o naše výrobky a kurzy, které nabízíme v rámci MAXIM-ZDR, z.s. „Využití kompenzačních pomůcek v praxi“. 

 

Celý článek

27. 9. 2017

KURZ - VYUŽITÍ KOMPENZAČNÍCH POMŮCEK V PRAXI

Jednodenní kurz využití kompenzačních pomůcek v praxi je zaměřen na praktické využívání pomůcek, které pracovníci v pomáhajících profesích znají, ale mnohdy je neumí použít a zefektivnit tak svou práci. Cílem kurzu je předvést v praktických ukázkách s konkrétními kompenzačními pomůckami zájemcům množství poloh, které můžeme využít s jedinou kompenzační pomůckou. 

Ředitelé základních i speciálních škol mohou proškolit současně své pedagogické pracovníky  v době jarních prázdnin, víkendů a pod., podle idividuálních možností školy nebo školského zařízení v uzavřených kurzech připravovaných na míru. 

Anotace a termíny kurzů naleznete ZDE

 

Celý článek

15. 6. 2017

Centrum pečovatelské služby Domovinka

Domovinka (we­bové stránky zde)

Sociální služby centra pečovatelské služby jsou určeny k pomoci zdravotně postiženým a seniorům, kteří nejsou schopni se o sebe v plné míře postarat. Starají se o jejich osobní hygienu, zabezpečují jim nutné domácí práce a další životní potřeby, pokud jim toto nemohou poskytnout rodinní příslušníci. Služby poskytujeme občanům přímo v jejich domácnostech, včetně domácností v domech zvláštního určení a v zařízeních centra pečovatelské služby CDS – centrum denních služeb Domovinka, SOH – středisku osobní hygieny a v poradně odborného sociálního poradenství jehož součástí je i půjčovna kompenzačních pomůcek.

 

Celý článek

15. 6. 2017

Denní centrum Mateřidouška, o.p.s. (Chodov)

Denní centrum bylo založeno 6. srpna 2007. Dne 18.10. 2007 získala společnost registraci od Krajského úřadu Karlovarského kraje, která ji opravňuje poskytovat služby sociální péče v souladu se zákonem č. 108/2006 (Zákon o sociálních službách).

Celý článek

15. 6. 2017

Denní a týdenní stacionář Jihlava

Poskytujeme ambulantní a pobytové sociální služby osobám s mentálním a kombinovaným postižením s důrazem na respektování jejich práv, přátelskou atmosféru a příjemné prostředí.
Poskytujeme uživatelům podporu podle individuálních potřeb v dosahování co největší soběstačnosti při zvládání běžných životních situací. Rozvíjíme jejich schopnosti a dovednosti. Snažíme se o jejich maximální začlenění do běžné společnosti.

Celý článek

15. 6. 2017

MIKASA o.s. - volnočasové aktivity pro děti a mládež s kombinovaným postižením

MIKASA, je sdružení které poskytue volnočasové a aktivizační činnosti pro děti a mladé lidi se středně těžkým a těžkým kombinovaným postižením.

Celý článek

15. 6. 2017

Dětský domov se školou, středisko výchovné péče a základní škola Býchory

Dětský domov Býchory, který provozuje ve svých prostorách pro své klienty také základní školu a od počátku roku 2014 zároveň zajišťuje provoz Střediska výchovné péče v Kolíně, je v rámci České republiky unikátním zařízením.

Celý článek

15. 6. 2017

Dětské centrum Domeček, p.o. (Ostrava)

DC poskytuje komplexní zdravotní, výchovnou a sociální péči dětem ve věku od 0 do 3, případně do 6 let. V rámci péče o děti vyžadující okamžitou pomoc je poskytována péče dětem bez omezení věku. Jedná se o nestátní zdravotnické zařízení, jehož zřizovatelem je Statutární město Ostrava.

Celý článek

15. 6. 2017

Domov pod Kuňkou (Ráby)

Domov pod Kuňkou je příspěvkovou organizací Pardubického kraje, která poskytuje dvě sociální služby. Domovy pro osoby se zdravotním postižením (místo poskytování sociální služby je v Rábech) a chrá­něné bydlení (místa poskytování sociální služby jsou v šesti bytech v Pardubicích a ve třech bytech v Přelouči).

Celý článek

14. 6. 2017

MŠ Dubňany

Mateřská škola I Dubňany

se nachází uprostřed sídliště. Pro svou činnost využívá dvoupodlažní budovu a přilehlou školní zahradu vybavenou herními prvky a pískovišti.

Celý článek

3. 8. 2016

Integrace platebního portálu GP WebPay

Vážení návštěvnící,

chtěli bychom Vám oznámit, že jsme na našem eshopu itegrovali platební portál GP WebPay, který umožňuje online platbu prostřednictvím kreditní karty.

Vaši objednávku zaplatíte okamžitě a tím se urychlí celý proces od objednání zboží až k jeho doručení k Vám. Budeme velmi rádi, pokud tuto novou platební metodu u nás využijete a my se postaráme o to, aby vše proběhlo tak jak má a bez komplikací.

Tato platební metoda podporuje karty VISA, MasterCard a Platba24 od České spořitelny.

Celý článek

18. 3. 2016

Změna názvu spolku Bazalsnuz® na MAXIM-ZDR®